Kiedy okulary korekcyjne przestają wystarczać

Osoby cierpiące na wady wzroku nie wyobrażają sobie swojego życia bez okularów korekcyjnych. Często towarzyszą im one przez cały dzień, a bez nich trudno jest im się nawet poruszać po mieście. Zimą noszenie okularów bywa jednak bardzo męczące. Również latem pojawia się problem, ponieważ nie można założyć na nie okularów przeciwsłonecznych, chroniących wzrok przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Soczewki kontaktowe Biofinity

W takiej sytuacji, kiedy okulary przestają wystarczać, dobrze jest zdecydować się na zakup dobrych jakościowo soczewek kontaktowych. Można je stosować doraźnie – kiedy zachodzi taka potrzeba lub od rana do wieczora. Soczewki kontaktowe Biofinity można stosować nawet przez miesiąc, a nie tracą one w tym czasie na swojej jakości i właściwościach.

Idealnie uwodnione soczewki kontaktowe – Biofinity

Tego typu soczewki zawierają w sobie bardzo duże ilości wody. Dzięki niej, oko nie wysycha i nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Nawet po wielu godzinach stosowania soczewek może być wypoczęte i odpowiednio nawilżone. Poza tym, pozwalają one oczom oddychać i są niewyczuwalne. Producent dba o to, aby soczewka była w miarę możliwości jak najcieńsza i nie powodowała dyskomfortu. Oczywiście, soczewki należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta na kolejne pary.