Przekaż 1% podatku na Patronus

21 luty 2017 Autor:  prezes Stowarzyszenia Małgorzata Cieśla

Stowarzyszenie PATRONUS zrzesza osoby niepełnosprawne z naszego powiatu. Od 2009 r. aktywnie działa na rzecz gorlickiego środowiska osób z niepełnosprawnością - w szczególności na rzecz osób chorych na stwardnienie rozsiane i ich bliskich. Nasze działania skierowane są przede wszystkim na rehabilitacje swoich członków, ale też na integrację osób niepełnosprawnych, ich aktywizację i zaangażowanie w życie i rozwój regionu.

Nasze spotkania  to kontakty z ciekawymi ludźmi oraz chwile wspólnej zabawy i relaksu - corocznie organizujemy wycieczki i imprezy integracyjne. Skupiamy się na tym, aby jak najszersze grono osób wiedziało czym jest choroba SM i jak można pomóc dotkniętym tym schorzeniem. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w organizowane przedsięwzięcia. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej http://patronus.znawcy.com.
A także na facebooku  https://www.facebook.com/patronus.znawcy/
WESPRZYJ NAS  - PROSIMY PODARUJ  NAM  1% PODATKU
KRS 0000321270
lub wpłać dowolną kwotę na nasze konto 27 8627 0001 2002 3010 5067 0001

Linki

Top
Używamy cookies, aby poprawić naszą stronę internetową. Korzystając z tej strony internetowej, dajesz zgodę używanie plików cookie. More details…