Ośrodek sportu stawia na wyciąg

27 styczeń 2017 Autor: 

Rusza kampania promująca wyciąg narciarski w Małastowie.  Ośrodek Sportu i Rekreacji stawia na sprawdzone kanały promocyjne. Stąd też prócz standardowych plakatów i bannerów reklamowych, OSiR postawił na promocję w portalach społecznościowych oraz ofertach specjalnych skierowanych do turystów.

Tegoroczna zima przyszła wcześniej niż w latach ubiegłych. Już przed świętami Bożego Narodzenia udało nam się otworzyć stok w Małastowie – potwierdza Mariusz Duszowicz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, dodając – dlatego chcemy wykorzystać  te warunki jak najlepiej przygotowując dla narciarzy specjalne oferty. Tą specjalną ofertą mają być m. in. zniżki dla osób, które przyjadą do Gorlic pociągiem TLK Karpaty. Akcja jest prowadzona wspólnie z Reaktywacją pociągów Gorlice – Kraków. Oferta jest skierowana do osób, które podróżują do powiatu gorlickiego pociągiem TLK Karpaty lub pociągiem REGIO relacji Rzeszów - Gorlice oraz Gorlice - Jasło i mają przy sobie ważny bilet. Na jego podstawie  będzie można skorzystać ze specjalnej zniżki - wyjaśnia Marcin Kreis, pomysłodawca Reaktywacji i zniżek.   Osoby, które będą legitymowały się takim biletem będą mogły zakupić karnet na 2 h w cenie 16 zł (normalna cena 20 zł).

Ośrodek nie ogranicza się tylko do ofert dla przyjezdnych. Rozbudowany został system informacji o wyciągu. Już dzisiaj na stronie internetowej www.osir.gorlice.pl można sprawdzić warunki, jakie panują na stoku. Informacje są na bieżąco aktualizowane. Ponadto od kilku dni na jednym z popularnych serwisów społecznościowych  pojawił się profil wyciągu, na którym umieszczane są wszystkie informacje dotyczące wyciągu. Jak zapowiedział w rozmowie z naszym portalem dyrektor OSiR-u to nie wszystkie udogodnienia dla narciarzy. Na bieżąco będą pojawiać się zapowiedzi imprez, tak, aby każdy wiedział o nich z wyprzedzeniem – dodaje dyrektor.

Linki

Top
Używamy cookies, aby poprawić naszą stronę internetową. Korzystając z tej strony internetowej, dajesz zgodę używanie plików cookie. More details…