Anna Seniuk. Nietypowa baba jestem

08 styczeń 2017 Autor:  MBPw Gorlicach

Książka Anna Seniuk. Nietypowa baba jestem, która jest biografią znakomitej aktorki Anny Seniuk i została opublikowana w formie wywiadu przeprowadzonego przez jej córkę — Magdalenę Małecką-Wippich.

Osobowość Anny Seniuk, aktorki najbardziej znanej z roli Magdy Karwowskiej z serialu Czterdziestolatek, nie jest łatwa do zaszufladkowania, chociaż przez lata narosło wokół jej osoby wiele etykiet. Ona sama unika rozgłosu, blasku flaszy, dba o swoją prywatność. To skromna, ale jednocześnie wyrazista postać polskiej sceny teatralnej i filmowej. Książka pozwala nam poznać aktorkę nieco bliżej. Okazuje się, że jej życie obfitowało w wiele nietypowych scenariuszy. Aktorka zdradza, jak wyglądały początki jej filmowej kariery, opowiada o swoich pasjach, pracy w teatrze, filmie, planach na przyszłość i zmaganiach życia codziennego. Jak sama przyznaje przeszłość nie zawsze ją oszczędzała, dlatego swoje marzenia odważyła się spełnić po sześćdziesiątce. Dodatkowo w publikacji są umieszczone fotografie aktorki z jej prywatnego albumu.

 

Linki

Top
Używamy cookies, aby poprawić naszą stronę internetową. Korzystając z tej strony internetowej, dajesz zgodę używanie plików cookie. More details…