O nas

Portal, a w zasadzie multimedialna platforma jaką jest ABCGorlice, powstał z prostych przyczyn: uznaliśmy, że publiczna sfera informacyjna potrzebuje naszego wkładu.

Rzecz jasna wielu innych, pomniejszych przyczyn również nie brakowało, jednak to chęć stworzenia w pełni niezależnego tworu na najwyższym możliwym poziomie stała się kamieniem węgielnym całej struktury, której możecie Państwo obecnie używać.
 

Mamy nadzieję, że portal poprzez swoją interaktywność i przyjazność użytkownikowi odpowiada Państwa potrzebom, a rzetelne, stworzone z polotem materiały informacyjne zaspokoją głód wiedzy i skłonią osoby aktywne do wypowiedzenia swojego zdania na dany temat.
 

Naszym małym marzeniem jest stworzenie swoistej rodziny, żyjących w symbiozie ludzi z obu stron monitora traktujących się jak paczka znajomych spod trzepaka. Wszystko, co robimy, robimy dla Was, a jedyna nagroda, której oczekujemy to uśmiech i zgodne kiwnięcie głowy podczas zapoznawania się z naszymi reportażami.

 

Dziękujemy, Redakcja ABCGorlice.
_____________________________________

ABC GORLICE  zostało wpisane do rejestru dzienników i czasopism w dziale A, pod nr. 360,  w dniu 29 kwietnia 2013 r.

Linki

Top
Używamy cookies, aby poprawić naszą stronę internetową. Korzystając z tej strony internetowej, dajesz zgodę używanie plików cookie. More details…